Klinik Cadde


Klinik Cadde; 2014 yılında Dt. Mesut Oktay ve Dr. Dt. Mustafa Ayhan tarafından kurulmuştur. Tüm diş tedavi hizmetlerini, tüm uzmanlık dallarında, uluslararası standartlarda, uygunluğu onaylanmış yöntemlerle Klinik Cadde Ümraniye diş ve ağız sağlığı polikliniğinde sunmaktadır. Klinik Cadde Ümraniye diş ve ağız sağlığı polikliniğimizde tedavi olmak için lütfen iletişime geçiniz.

Bünyesinde; implantoloji, oral diagnoz, periodontoloji, ortodonti, pedodonti, endodonti, protez, çene cerrahisi, radyoloji ve acil diş hekimliğini bulunduran Klinik Cadde; deneyimli personeli ve güler yüzlü hizmet anlayışıyla, hasta memnuniyetini birincil amaç olarak görmektedir.

MUSTAFA AYHAN

1983 yılı doğumlu olup Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden 2008 yılında mezun olmuştur.İstanbul Üniversitesi  Diş Hekimliği Fakültesi Ağız Diş Çene Cerrahisi Anabilim Dalında 2016 yılında doktorasını vermiştir. Aynı yıl İngiltere St. George’s Hospital de observership olarak bulunmuş olup uluslararası dergilerde çeşitli makale ve bildirimler yayınlamıştır. Halen İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız Ve Diş Çene Cerrahisi Anabilim Dalında doktor öğretim üyesi olarak görev yapmaktadır Ayhan Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Mesut Oktay

Dt. Mesut Oktay 1983 yılında Erzurum’da doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini Erzurum’da tamamlamış ve 2001 yılında Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans öğrenimine başlamıştır. 2009 yılında diş hekimi unvanı alan Oktay bir süre İstanbul’da serbest diş hekimi olarak çalışmış, 2011 yılında kamu hastanelerinde göreve başlamıştır. 2014 yılında kamudaki görevinden ayrılan, kurucu hekimlerimizden Mesut Oktay evli ve iki çocuk babasıdır.

Diş Hekimlerimiz


Klinik cadde Ümraniye mevkisinde ağız ve diş sağlığı sorunlarınız için çözüm buluyor.

En yakın tarihe randevu almak için:

Randevu talep et